Steuern: Uhren & Schmuck Rabatt von 19%, gute replica uhren, aber das ist das Konzept der Mehrwertsteuer können die Freunde nicht klar, in der Tabelle im Detail Google detaillierte Erklärung der deutschen Uhren Erstattung zu überprüfen. replica uhren deutschland Kurz gesagt, ist die Steuerquote zum Shop 15,97% zurück, die Zoll Standard ist 14,5%,replica uhren swiss, so dass im Grunde der Preis 15% Konzept zu machen.

Zumba for kids

Przygotowaliśmy dla Państwa pociech program ZUMBA FOR KIDS czyli jak najwięcej tańca, jak najwięcej ruchu i maksimum dobrej zabawy!!!

Lekarze od dawna alarmują, że nasze dzieci mają za mało ruchu, spędzają zbyt wiele czasu przed telewizorem i komputerem, objadając się niezdrowymi przekąskami. Jeśli jednak zaszczepimy w nich czerpanie przyjemności z aktywności fizycznej wpłynie to korzystnie nie tylko na ich rozwój, ale również na dorosłe życie, w którym dzięki temu, że polubią ruch już młodym wieku, nie będą mieli problemów z nadwagą, chorobami serca czy brakiem pewności siebie.zumba love

Celem programu ZUMBA FOR KIDS  jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz takie promowanie aktywności ruchowej, by stały się dla dziecka czymś naturalnym, a nie tylko zajęciami na które chodzi się raz w tygodniu. Specjalnie opracowany program uwzględnia również inne aspekty rozwoju dziecka m.in. koordynację, równowagę, pamięć i kreatywność, a poprzez propagowanie zdrowego trybu życia pomaga dzieciom rozwinąć takie zdolności jak: umiejętność pracy zespołowej, pewność siebie, duma, odpowiedzialność, szacunek czy zdolności przywódcze.

zumba-for-kids-inside

Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie naszej oferty w szkołach i przedszkolach, które zostaną przez nas zaopatrzone w plakaty, ulotki i wszelkie szczegóły.

Wszelkie ustalenia czynimy indywidualnie, po zapoznaniu się z potrzebami dzieci i rodziców, a także oferujemy korzystne ceny i rabaty.

Serdecznie zapraszamy.

Zumba kids

to lekcje tańca o charakterystyce

TANECZNO – ZABAWOWEJ

w rytmach latyno-amerykańskich !

Jeśli dziecko ma dużo energii i nie ma gdzie jej spożytkować – to jest to najlepszy pomysł na zabawę urodzinową.
Zumba kids to 40 minut fantastycznej zabawy, dzięki której dziecko poprawi koordynację ruchową, a przede wszystkim wzmocni i rozciągnie ciało już od najmłodszych lat doskonale się przy tym bawiąc.

Prowadząca Monika Klocek – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, instruktorka Fitness Reebok University, licencjonowana instruktorka zajęć zumby, animatorka czasu wolnego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą

Zdjęcie użytkownika Animki-Piaseczno.pl Eventy dla dzieci.

Zdjęcie użytkownika Animki-Piaseczno.pl Eventy dla dzieci.